Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Патріарший економ та заступниця Міністра охорони здоров’я України обговорили важливість подальшої співпраці у боротьбі із Covid-19

Українська Греко-Католицька Церква спільно із Міністерством охорони здоров’я України продовжують шукати нових способів подолання коронавірусної загрози. У цьому контексті відбулася зустріч о. Любомира Яворського, патріаршого економа і очільника Антикризового центру УГКЦ, із п. Іриною Микичак, заступницею Міністра охорони здоров’я України.

Фото із Facebook-акаунта Ірини Микичак

На зустрічі було обговорено важливість продовження співпраці Міністерства охорони здоров'я України та Української Греко-Католицької Церкви, спрямованої на пошук нових засобів для боротьби із коронавірусною загрозою.

Про це повідомила п. Ірина Микичак в соціальній мережі Facebook.

Такі зустрічі особливо надихають і підтримують. Ми обговорили з отцем Любомиром Яворським дуже важливі речі спільної…

Опубліковано Iryna Mykychak Субота, 7 листопада 2020 р.

 

«Особливо важливою є співпраця у вихованні відповідальності вірян щодо дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України», – наголосила пані Ірина.

Під час бесіди сторони підняли актуальні питання зневіри медиків, страху та виснаження, зазначивши, що сьогодні медичні працівники вкрай потребують особливої моральної підтримки з боку суспільства.

Патріарший економ передав заступниці Міністра запевнення Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, в тому, що Церква є поруч із Міністерством охорони здоров’я і продовжує, зокрема у цей тривожний час, служити людям, рішуче сповняючи свою місію – бути поруч із кожним хворим і вмираючим, підтримувати кожного лікаря і медсестру, допомагати тим, хто докладає власних зусиль для подолання смертоносної пандемії.

В результаті сторонами було узгоджено подальші кроки співпраці, спрямованої на боротьбу із пандемією, зокрема через запобігання паніки та через опіку хворих людей медичними капеланами. Було також обговорено можливості організації теплого харчування, забезпечення місць перепочинку для медпрацівників і використання релігійного простору для потреб медиків.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *