У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

У Франківській облдержадміністрації нова тимчасова керівниця.

Тимчасово виконувати обов’язки голови Івано-Франківської облдержадміністрації буде Марія Савка, перша заступниця голови ОДА. Відповідний указ президент Володимир Зеленський підписав напередодні, 9 листопада.

Фото https://dzerkalo.media

«Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації на Савку Марію Володимирівну», – йдеться в указі.

Попередника, Віталія Федорова, президент звільнив з посади голови Івано-Франківської ОДА 5 листопада, задовольнивши його заяву. Віталій Федорів був призначений на цю посаду у квітні 2020 року, до того – з лютого був тимчасово виконуючим обов’язки голови ОДА.

Фото https://pik.net.ua

Відставку голови Івано-Франківcької ОДА анонсував прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 4 листопада.

«Сьогодні відбудеться погодження ряду кадрових рішень, по Одеській, Івано-Франківській та Сумській областях. Президент Володимир Зеленський неодноразово наголошував, що у нас немає касти недоторканих, і якщо посадовець демонструє неякісну, неефективну роботу, десь недотягує – будуть кадрові зміни і сьогодні вони будуть», – заявив Денис Шмигаль.

Аналітик громадської організації «Центр політичних студій» Михайло Джогола вважає, що рішення про звільнення Віталія Федоріва було винятково політичним.

«Не зрозуміло, як має завершитися реформа децентралізації. Можливо, влада, я маю на увазі Президента України і партію «Слуга народу», які розраховували на більшу підтримку по всій Україні. Можливо, на трохи більшу підтримку вони очікували і в Івано-Франківській області. У нас інші електоральні вподобання на місцевому рівні, цей момент, я думаю, вони врахували. Зараз їм потрібний «угодніший» менеджер, тобто «своя людина», яка в період завершення реформи децентралізації зможе гнучко відреагувати на ті завдання, які йому буде ставити партія «Слуга народу» чи Президент України», – зазначив він.

До слова, Марія Савка працює першим заступником голови Івано-Франківської облдержадміністрації з жовтня 2016 року. За підсумками місцевих виборів-2020, вона стане депутаткою Івано-Франківської обласної ради від партії «Слуга народу».

На виборах до Івано-Франківьсокї обласної ради партія «Слуга народу» набрала 8,993% голосів та отримала 9 мандатів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *