Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Науково-практична конференція в інституті ВМС НУ “ОМА”

Усунення викривлених та хибних уявлень про світову й особливо, українську міліарну історію, – вкрай важливе завдання для низки військових і громадських установ, організацій та ВНЗ. Адже формування патріотичних світоглядних позицій сучасної молоді, зокрема, курсантів військових вишів – запорука побудови сильної країни та перемоги у протистоянні з російським агресором. Саме тому, напрацювання пропозицій щодо вдосконалення воєнно-історичної роботи у ВМС – це одна з основних цілей, заявлених учасниками конференції. Загалом, протягом заходу було розглянула кілька важливих у цьому аспекті питань.
Окрім того, було представлено оновлене науково-популярне видання «ВМС – День за днем» (видання 2) та «Ритуал вшанування пам’яті загиблих військових моряків».
До участі у конференції були запрошені представники Воєнно-наукового управління Генерального штабу, Командування ВМС, Національного університету оборони України імені І. Черняховського, Інституту ВМС НУ «ОМА», вищих військово-навчальних закладів та наукових установ МО України та Міністерства освіти та науки України.
Конференцію було започатковано три роки тому, за сприяння Командування ВМС України. Робота конференції цього річ тривала у двох секціях: Військово-морська історія України; Історія війн та воєнного мистецтва, воєнно-історична діяльність.
Копітка колективна робота з узагальнення інформації щодо військово-морської історії України майже завершена. Попереду – рецензування видання, а далі друк. Це, без перебільшення, – знакова подія, адже жодного підручника з історії українського флоту до цього часу не існувало.
Вони не лише пишаються, а й досліджують. Віктор Черних, курсант Інституту нещодавно здобув призове місце на Всеукраїнському військово-історичному конкурсі рефератів. (00031) Тема його роботи була пов’язана з підготовкою та гартом українських козаків, зокрема і під час морських походів. Тож цю конференцію він пропустити не міг.
Наприкінці конференції її учасники визначили низку інших, не менш амбітних завдань, роботу над якими аналізуватимуть вже наступного року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *