У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

США закликали Білорусь звільнити політв‘язнів

«Ми ще раз закликаємо владу Білорусі негайно припинити ескалацію використання насильства проти мирних протестувальників, звільнити всіх політичних в‘язнів та інших мирних протестувальників, яких було затримано, і долучитись до змістовного діалогу з Координаційною радою та громадянським суспільством Білорусі». З такою заявою виступив держсекретар США Майк Помпео 12 листопада.

Наразі влада Білорусі утримує більше 100 політичних ув‘язнених, за те, що вони мирно брали участь у протестах, закликаючи до вільних і справедливих виборів і до загальнодержавного діалогу залою припинення кризи. Ці політичні в‘язні потерпають від жорсткого поводження, їх утримують в умовах, що загрожують життю, також надходять повідомлення про тортури, йдеться в заяві.

У заяві Помпео згадав і тих, кого продовжують утримувати, але про кого немає повідомлень, вбитих а також тих, хто продовжує мирно здійснювати своє право обирати лідерів на вільних та справедливих виборах.

У Білорусі вже три місяці тривають протести після виборів 9 серпня. За різними даними, силовики затримали тисячі протестувальників.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *