Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Катехитичний вишкіл для священників провели у Стрийській єпархії

10-11 листопада 2020 року, в Карпатах відбувся завершальний V модуль за навчальною програмою «Катехитичний вишкіл для священників».

Катехитична комісія Стрийської єпархії організувала протягом 2019-2020 року катехитичне навчання для тридцяти двох священників, які представляють усі деканати єпархії. Навчальна програма складалася з п’яти модулів, під час яких священники отримали нові знання з вікової психології, методології організації та проведення катехитичного заняття, навчились застосовувати інтерактивні методи катехизації та ознайомились із запобіжною системою виховання оо. Салезіан. Загалом навчання тривало сімдесят дві академічні години.

Кульмінацією навчальної програми був спільний вишкіл у Карпатах (реколекційний будинок оо. Салезіан). Учасники навчання удосконалювали свої вміння у написанні катехизи для різних вікових груп, а також навчалися як правильно катехизувати за допомогою фільмів.

Після завершення катехитичного вишколу, кожен учасник отримав сертифікат про прохождення навчання.

Керівник програми, о. Андрій Бінас, висловлює подяку п. Назару Дуді, директору Катехитично-педагогічного інституту УКУ, о. Петру Майбі Настоятелю салезіянської спільноти при храмі Покрови Пресвятої Богородиці та ректорату Львівської духовної семінарії Святого Духа за співпрацю в часі проведення навчальної програми «Катехитичний вишкіл для священників».

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://stryiugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *