У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Папа Франциск провів телефонну розмову з Джо Байденом

Папа Франциск провів телефонну розмову з Джо Байденом
Директор Ватиканського прес-центру підтвердив факт такої розмови, яка слідує за привітаннями єпископату США на адресу Байдена.

VATICAN NEWS

Папа Франциск і Джо Байден провели вчора телефонну розмову. Це підтвердив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні.

Розмова відбулася після привітання єпископату США, яке від його імені склав очільник Єпископської конференції Лос-Анджелеський Архиєпископ Хосе Ґомес, відзначивши, що Джо Байден – другий після Джона Кеннеді католик обраний на посаду Президента США. «Дякуємо Богові за дар свободи. Американський народ висловився на цих виборах. Тепер настав час, аби наші лідери об’єдналися в дусі національної єдності та були готовими до діалогу та старань на користь спільного добра», – наголошував ієрарх, додаючи: «Демократія вимагає, аби всі ми поводилися як чеснотливі та самодисципліновані люди. Вимагає, аби ми шанували свободу вираження та ставилися одні до одних цивілізовано та з любов’ю, навіть якщо можемо бути глибоко незгідними в наших дебатах щодо законів і політики».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *