У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

В Івано-Франківську проведуть акцію «Нагодуй бідного»

13 листопада о 13:00, в приміщенні благодійної їдальні Карітасу Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ відбудеться прес-конференція з нагоди проведення акції «Нагодуй бідного».

Акція приурочена до Всесвітнього дня убогого, що цього року відзначають15 листопада, та буде безстроковою. Метою акції є допомогти продуктами потребуючим, а саме особам похилого віку, безхатченкам, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, вдовам, людям з інвалідністю та тим, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Акція «Нагоду бідного» об'єднала представників різних конфесій. На прес-конференції будуть присутні синкел соціального служіння Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ та директор Карітасу о. Володимир Чорній, адміністратор Івано-Фраківсько-Галицької архиєпархії Православної Церкви України архимандрит Феогност Бодоряк та о. Владислав Іващак Римо-Католицької Церкви України. У заході також візьме участь міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Після прес-конференції працівники благодійної їдальні роздаватимуть обіди потребуючим. Гарячі обіди щодня отримують біля двохсот вісімдесяти людей. Це безхатьки, люди з інвалідністю, малозабезпечені та багатодітні сім'ї.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *