Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

NYT: Ізраїльські агенти за вказівкою США вбили людину №2 в Аль-Каїді

Агенти з Ізраїля знищили другу людину в Аль-Каїді під час перестрілки у Тегерані три місяці тому, йдеться у повідомленні The New York Times.

Як повідомляє видання The New York Times з посиланням на джерела у розвідці, Абдуллу Ахмеда Абдуллу під час поїздки на мотоциклі вбили два спецагенти з Ізраїля, які діяли за вказівками США.

Абдула Ахмед Абдула, відомий також як Абу Мухамма аль-Масрі, вважається одним із організаторів терактів на американські посольства в Африці 1998 року. Вбивство відбулось 7 серпня, у день річниці бомбувань американських дипломатичних відомств. Разом з Адбудою загинула його донька Міріам, яка була вдовою вбитого сина Усами бін Ладена – Гамзи бін Ладена.

Як саме США були причетні до цієї операції, не повідомляють. Білий дім та Рада з Національної безпеки наразі не прокоментували цього повідомлення.

Впродовж останніх кількох місяців ходили чутки про смерть Абдули, втім підтвердження з’явилося лише у п’ятницю, 13 листопада.

Абдула вважається одним із засновників терористичної організації, і другий за рангом командування в Аль-Каїді після її лідера Аймана аль-Завахрі. США вважають їх найбільш розшукуваними терористами у світі.

Раніше США обіцяли 10 мільйонів доларів за інформацію, яка б допомогала затримати Абдулу.

Видання NYT пише, з посиланням на джерела в розвідці, що Абдула перебував під вартою в Ірані з 2003 року. Втім він з 2015-го жив в Тегерані як вільна людина.

За даними американських ЗМІ, Іран намагався приховати особу вбитого. Офіційний Тегаран раніше заявляв, що вбитий є ліванським професором історії і членом Гезболли.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *