Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Майже 40% американців святкуватимуть День подяки у великих компаніях – дослідження

38% мешканців США планують святкувати День подяки у компанії з 10 або більше людей. Про йдеться у результатах дослідження, яке провели науковці Медичного центру Векснер, що в Огайському Університеті.

Понад третина цих людей зізнались, що під час святкування не вимагатимуть від друзів та членів сім’ї, щоб одягнули захисну маску. Чверть людей сказали, що не дотримуватимуться соціальної дистанції.

Дослідження проводили в час, коли у США стрімко зростає кількість хворих на коронавірус. День подяки в країні святкуватимуть 26 листопада.

Експерти з охорони здоров’я у США закликають людей уникати масових зібрань всередині приміщень. Людям віком 65 років і старшим рекомендують вжити серйозніших заходів захисту.

“Коли ви збираєтесь разом за столом, розмовляєте і перебуваєте один від одного на відстані менше двох метрів з опущеними масками, навіть у маленьких групах, саме так відбувається поширення вірусу”, – заявив Іан Ґонсенхаузер, головний спеціаліст із питань якості послуг та безпеки пацієнтів медичного центру Векснер

73% опитаних сказали, що будуть практикувати соціальну дистанцію під час свят.

Місто Нью-Йорк наразі розглядає можливість запровадження штрафів розміром до 15 тисяч доларів за порушення деяких карантинних заходів, серед яких – заборона збиратися групами 10 осіб та більше.

У м.Портлент, штат Орегон, на наступний місяць запровадили заборону збиратись групами більше 6 людей з різних будинків.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *