«День Бідного» провели у Вишневому

Напередодні «Дня Бідного», який в УГКЦ та в Католицькому світі відзначається цього року 15 листопада, парафіяни св. Анни м. Вишневе разом зі своїм настоятелем о. Володимиром Мальчином відвідали мешканку м. Вишневого п. Анну, яка перебуває у життєвій скруті та виховує малолітнього сина.

Парафіяни та добродії відгукнулися на заклик соціальної служби міста і передали для родини газову плиту, продуктові набори, засоби гігієни та теплі речі з іграшками для хлопчика.

В неділю, на заклик Блаженнішого Святослава, де-які парафіяни прийшли на богослужіння із продуктовими наборами. Оскільки в цей день Урядом були встановленні обмеження на кількість відвідування богослужінь, то частина парафіян долучилася до благодійної збірки фінансово.

Пані Світлана Шемберко, координатор соціального служіння на парафії, написала у вайбер групі: «Хочу поділитись про чудо – витратила сьогодні на ліки, а сума меншою не стала. Дякуючи Вам, дорогі парафіяни, чуда відбудуться у багатьох родинах». Окрім продуктових наборів, всього силами парафіян було зібрано 7880 грн. для цьогорічної благодійної акції.

На ці кошти були закуплені продуктові набори, ліки та інші речі першої необхідності і роздані після Літургії 20 родинам потребуючих, серед яких: багатодітна родина (6 дітей); люди літнього віку; бабуся, яка сама виховує внука; жінка, що повернулася з місця позбавлення волі; учасник АТО, що потребує коштів на лікування. Списки цих осіб були узгоджені із соціальними службами  міста.

Крім того, парафіяни зробили збірку на лікування священика Київської Архиєпархії, який бореться із гострою формою коронавірусної інфекції. Недуга, на жаль спіткала, також його сім’ю. Для цієї священичої родини громада св. Анни передала фінансову допомогу на суму 8450 грн.

Коментуючи події цього дня, настоятель громади прот. Володимир Мальчин відзначив: «Я дякую Богові за таких чудових парафіян, які самі не маючи постійного місця для богослужіння і в процесі будівництва храму, так активно відгукуються кожного разу на заклики допомоги, як Церкви Македонські, про які Апостол Павло говорить серед численних турбот, яких вони зазнали, їхня надмірна радість та їхня глибока бідність вилилась без краю на їхню багату щедрість».

 Прес-служба Київської Архиєпархії УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *