У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

У Феррарі відбувся показ фільму «Андрей Шептицький: актуальне»

15 листопада 2020 року, в місті Феррара, при українській парафії Воскресіння Христового Апостольського Екзархату УГКЦ в Італії, за ініціативи настоятеля храму о.Василя Вербіцького, відбувся прем’єрний показ документального фільму Михайла Перуна «Андрей Шептицький: актуальне». В парафіяльному храмі показ фільму транслювали після Божественних Літургій о 11.30 і 16.00 год.

Перед початком перегляду фільму отець Василь Вербіцький запросив до слова автора фільму Михайла Перуна, доцента кафедри богослов’я УКУ, директора Фундації «Андрей», який був на скайп-зв’зку. Автор фільму поділився своїми думками про постать митрополита Андрея Шептицького, основні моменти з його життя та служіння, що лягли  у лейтмотив документального фільму; про історичну ретроспективу служіння та ініціатив, які митрополит Андрей заснував чи підтримував протягом свого архіпастирського служіння.

Парафіяни храму Воскресіння Христового, незалежно від місця народження: галичани,  волиняни, мешканці Центральної та Східної України, залишилися дуже задоволеними, маючи можливість відкрити та глибше пізнати для себе постать праведного митрополита Андрея Шептицького.

Одна із присутніх парохіянок, на завершення фільму, висловилася: «Я і не могла собі подумати, що Церква є настільки багатогранною у своїй діяльності: дбаючи не лише про духовний вимір людини, але й культурний та матеріальний».

Дотримуючись усіх карантинних норм, запроваджених Італійським урядом, парафіяни громади Воскресіння Христового м. Феррари спільно вшанували 155-річницю від дня народження праведного митрополита Андрея Шептицького.

 

Повідомили парафіяни Воскресіння Христового м. Феррара (Італія)

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *