Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Ілон Маск може стати третьою найбагатшою людиною світу на тлі включення Tesla до S&P

Індексний комітет Standard & Poors та Dow Jones в понеділок оголосив про включення компанії Ілона Маска Tesla до одного з провідних американських фондових індексів S&P 500.

На тлі цієї новини, акції Tesla понеділок зросли на 13%, адже фондові компанії, які в своїй інвестиційній стратегії наслідують індекси, тепер мають придбати і акції Tesla.

В результаті статки Маска збільшились на 15 мільярдів доларів до 117,5 мільярда доларів, підрахував Індекс мільярдерів Bloomberg. Маск може обійти за статками Марка Цукерберга, засновника соцмережевої компанії Facebook і стати третьою найбагатшою людиною планети.

Автовиробник Tesla увійде до індексу з 21 грудня і потрапить до десятки найбільш дорогих компаній індексу, на основі цін на акції на час закриття торгів в понеділок, зауважують ЗМІ.

Цей тиждень був багатим на події для Маска, який повідомив у соцмережах, що, ймовірно, має помірний випадок COVID-19. Також цього тижня ракета, розроблена його компанією, доставила астронавтів на Міжнародну космічну станцію.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *