У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Святослав Літинський домігся в суді українізації інтернет-крамниці Samsung.

Франківський районний суд міста Львова зобов’язав інтернет-магазин компанії Samsung подавати інформацію про товари українською мовою. Суд задовольнив позов львів’янина Святослава Літинського і визнав неправомірною відсутність описів товарів державною мовою, про що громадський активіст повідомив сьогодні, 17 листопада, на своїй facebook-сторінці.

Фото https://samsungshop.com.ua

Святослав Літинський повідомив, що позивався до ТзОВ «Проторія» яке оперує інтернет-магазином компанії Samsung. За його словами, під час усіх судових засідань представниця інтернет-магазину заперечувала обов’язок надавати інформацію про товари державною мовою тої країни, на території якої він працює.

Проте до винесеня рішення судом інформацію на сайті усе таки переклали українською. Разом із цим Франківський районний суд міста Львова зобов’язав інтернет-магазин компанії Samsung надалі викладати інформацію про товари українською мовою.

Фото www.facebook.com/svyatoslav.litynskyy

Нагадаємо, Святослав Літинський відомий судовими процесами на захист української мови в політичній та економічній сферах. Зокрема, наприкінці 2016 року він домігся українізації систем автомобілів марки Volkswagen, які продаються в Україні. Напочатку 2018 року – українізації сайту рітейлера «Modna Casta».

Упродовж 2020 року Святослав Літинський через суди домігся скасування рішення про встановлення регіональних мов у низці міст на Сході України.
 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *