В Японії продаватимуть поштові марки з українськими краєвидами

В Японії починають продаж оригінальних марок “Україна – г.Хіно” в рамках японської урядової програми. Про це повідомив посол України в Японії Сергій Корсунський.

Проєкт здійснено завдяки співпраці Посольства України в Японії з адміністрацією г.Хіно і Поштою Японії. Так, на японських марках зображені українські пейзажі.

Посол України в Японії Сергій Корсунський зазначає: «Марки відбиралися так. Один пам’ятник видатній особистості (Богдан Хмельницький), один замок (Ластівчине гніздо), одна дерев’яна архітектура (церква) і найбільш популярне серед японців туристичне місце в Україні – тунель кохання у Рівненській області. Їм він дуже подобається, і я їх розумію. Через декілька днів марки надійдуть у продаж онлайн на сайті пошти Японії».

“9 листопада пошта Токіо починає продаж оригінальних марок України – г.Хіно, присвячених співпраці нашої держави з зазначеним містом в рамках японської урядової програми “Host Town” напередодні Олімпійських ігор”, – йдеться в повідомленні.

У зв’язку із зазначеним проєктом, мер Міста Хіно Фуюхіко Оцубо висловив сподівання на те, що культурні обміни між Україною та містом Хіно будуть продовжуватися і після Олімпійських ігор у Токіо та розказав, що мерія вже працює над конкретними пропозиціями. Другий секретар Посольства України в Японії Віолетта Удовік вважає, що завдяки цьому проєкту Японія ще раз підтвердила свою підтримку Україні, адже дуже символічним є те, що на марках зображений український Крим.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *