У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

До благодійної акції «Нагодуй бідного» долучилися і мешканці Городка Стрийської єпархії

У неділю 15 листопада 2020 року, парафіяни храму Благовіщення Пресвятої Богородиці долучилися до безстрокової благодійної акції «Нагодуй бідного», метою якої є допомога продуктами харчування сім’ям та людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

Біля храму Благовіщення організували банк харчів, куди парафіяни принесли величезну кількість продуктів, а також назбирали одинадцять тисяч гривень для допомоги потребуючим людям. Наступного дня, в понеділок, учасники молодіжної спільноти  «Апостольська Чота» посортували продукти у пакети та відвезли  сім’ям, якими опікується парафія, а також самотнім літнім людям на території Городоцької ОТГ.

Варто зазначити, що соціальне служіння в парафії розвивається доволі активно. Кілька років тому, парафіяни започаткували акцію «Корзина добра». У крамницях м. Городка, власники яких люб’язно погодилися розмістити у своїх закладах кошички, усі небайдужі можуть залишити куплені продукти та засоби особистої гігієни. Городківчани активно заповнюють корзини, намагаючись надати допомогу у вигляді речей першої необхідності.  До добрих справ мають шанс долучитися усі мешканці міста. А учасники «Апостольської Чоти» щомісяця відвідують одиноких літніх людей та діток з малозабезпечених сімей з пакунками продуктів та засобів особистої гігієни.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://stryiugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *