У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Належний судовий розгляд справи «Роттердам+» потребує неупередженого прокурора

Судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду 18 листопада 2020 року закрили провадження за скаргою прокурора САП на рішення судді ВАКС, який відновив розслідування справи «Роттердам+». Однак захистити інтереси суспільства можливо лише за умови неупередженого процесуального керівника у справі.

Зазначений прокурор САП висловив свою правову позицію у справі, ухваливши у серпні 2020 року рішення про її закриття. Громадська організація ЦПК та колишній заступник Генерального прокурора оскаржили це рішення у суді (аргументи НАБУ — https://bit.ly/2UpuLBj). 27 жовтня 2020 року ВАКС відновив справу «Роттердам+», скасувавши постанову прокурора про її закриття. Ухвала оскарженню не підлягає.

Детективи НАБУ переконані, що у справі «Роттердам+» зібрані достатні та переконливі докази протиправності дій службових осіб НКРЕКП і представників групи компаній — бенефіціара неправомірної вигоди. Зокрема, у розпорядженні слідства — наукові дослідження національних та іноземних фахівців, експертні висновки державних експертних установ та фахових приватних експертів. Всі вони свідчать про заподіяння майже 40 млрд грн збитків народу України.

Матеріали для ЗМІ

Необхідна інформація та лінки для поширення на Ваших ресурсах Контактний email: 

press.nabu@gmail.com

Інша інформація: 

https://nabu.gov.ua/kontakty-dlya-zmi

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *