Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Папа: Кожен з нас покликаний бути живим Божим храмом

Папа: Кожен з нас покликаний бути живим Божим храмом
Наприкінці «віртуальної» середової зустрічі з вірними Святіший Отець нагадав про значення свята на честь освячення храму та про пошану до людського тіла та гідності.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Вітаючи глядачів і радіослухачів, які у середу, 18 листопада 2020 р., єдналися за допомогою засобів суспільної комунікації із робочим кабінетом Папи в Апостольському палаці, звідки транслювалася загальна аудієнція, Святіший Отець нагадав про те, що цього дня припадало літургійне спогадування про посвячення папських римських базилік святих Петра і Павла.

«Нехай же це свято, яке наголошує на важливості церкви, сакральної будівлі, де збираються вірні, пробудить у нас усвідомлення того, що кожен покликаний бути живим Божим храмом», – сказав Папа, та скеровуючи окрему думку до літніх людей, молоді, хворих і молодят, додав: «Закликаю вас любити Господню Церкву, великодушно та з ентузіазмом брати участь в її розбудові, переживати жертву вашої молитви та ваших страждань як цінний внесок у розбудову Господнього дому, помешкання Всевишнього серед нас».

Вітаючи поляків, Святіший Отець згадав про те, що цього дня у Польщі спогадувалася пам’ять блаженної діви та мучеиниці Кароліни Кузки, яка в шістнадцять років загинула мученицькою смертю, захищаючи свою невинність. «Своїм прикладом вона також і сьогодні показує, особливо, молоді, цінність чистоти, пошани до людського тіла та гідності жінки», – сказав Папа, заохотивши ввірятися її заступництву, аби з її допомогою «відважно свідчити християнські чесноти та євангельські цінності».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *