У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

«Успіх будете мати тоді, коли ваші рішення будуть співпадати із Божими заповідями» – єпископ Василій Івасюк благословив новообраних очільників Коломийської ОТГ

16 листопада біля музею писанкового розпису що в м. Коломия, відбулася присяга новообраного голови Коломийської об’єднаної територіальної громади п. Богдана Станіславського. Новообраний очільник складав присягу на Острозькій Біблії і Конституції України.

На це урочисте дійство завітав також правлячий архиєрей Коломийської єпархії Василій Івасюк. Владика звернувся до представників новообраної влади такими словами: «Шановний пане Богдане Миколайовичу, шановні новообрані депутати, ось цю присягу ви своєю присутністю склали разом із головою. Митрополит Андрей Шептицький навчає, що успіх будете мати тоді, коли ваші рішення будуть співпадати із Божими заповідями і заповідями любові до ближнього. Ключ до перетворення Коломийської ОТГ знаходиться у вашому бажанні змінювати себе».

На завершення владика Василій побажав п. Богдану Станіславському йти мужньо з вірою в серці та зі Словом Божим на устах сміливо виконувати свої обов’язки.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://kolugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *