У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

В УКУ запустили флешмоб до шістдесятиліття владики Бориса Ґудзяка

До 60-літнього ювілею владики Бориса Ґудзяка, УКУ запускає флешмоб. Про це повідомили на фб-сторінці Українського католицького університету.

«Запрошуємо долучатися усіх, кого Український католицький університет надихає змінювати цей світ на краще, допомагати іншим, відважуватися на малі і великі зміни, кажуть організатори флешмобу, ми знаємо сотні прикладів, коли наші студенти, викладачі, працівники, друзі саме в УКУ долучались до соціальних ініціатив та реалізовували суспільно важливі проєкти! Тому хочемо запросити вас розповісти про ваш досвід участі у роботі організацій, які допомагають людям, або про інших людей, чия віддана праця вас захоплює і надихає».

Правила флешмобу прості: насамперед учасників запрошують розповісти свою історію: «Як і до яких соціальних ініціатив ви долучаєтеся (долучались колись): стали волонтером, зробили пожертву, а можливо, заснували організацію, яка допомагає людям, і змінює цей світ?! Обов’язкво розкажіть, як можна підтримати цю важливу ініціативу».

«Затегайте друзів і передайте цей ланцюжок далі, аби якомога більше людей розповідали про такі організації, заохочуючи інших допомагати.

Обов’язково ставте хеш-теги #BeGood60#УКУ_надихає – так ми та владика Борис зможемо відслідковувати ці історії і надихати на великі зміни інших!

Приєднуйтесь!
Передаємо естафету Асоціація випускників УКУ Абітурієнтам УКУ Відлуння Уряд Студентів УКУ/ UCU Student Government UCUBlog та Парламентові Студентів УКУ», йдеться у повідомленні.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://velychlviv.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *