У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Папа: Прийняти та захистити кожну дитину!

Папа: Прийняти та захистити кожну дитину!
У Всесвітній день дитини Папа нагадує про те, що потрібно захистити кожну дитину, починаючи з материнського лона.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Кожна дитина повинна бути прийнятою й обороненою, отримати допомогу та захист, починаючи з материнського лона.

Такий твіт Папа Франциск поширив у п’ятницю, 20 листопада 2020 р., коли відзначається проголошений ООН Всесвітній день дитини, що збігається з річницею прийняття Генеральною Асамблеєю ООН в 1959 році Декларації прав дитини.

Запобігти втраті покоління

«Запобігти втраті покоління через Covid». Рапорт під такою назвою з нагоди Всесвітнього дня дитини поширив Дитячий Фонд ООН (UNICEF). У ньому наголошується не лише на тому, що діти можуть заразитися, захворіти та передавати хворобу, але поширення Covid-19 у довгостроковій перспективі матиме серйозні наслідки в сфері освіти, харчування й добробуту дітей і підлітків, обумовлюючи майбуття цілого покоління. Бо в той час, як з одного боку, ми є свідками намагання перемогти вірус, з іншого – припинення базових послуг і зростання показника бідності.

У згаданому рапорті зазначається, що у 87 країнах світу з-поміж 25,7 мільйонів випадків заражень, кожне дев’яте припадає на дитину чи підлітка. Понад третина учнів у світі постраждала від закриття шкіл. Але найтривожнішими є дані про те, що згідно з оцінками Unicef, смертність серед дітей може зрости на 2 мільйони випадків через призупинення присвячених їм послуг та недоїдання. Через пандемію на 15% зріс показник кількості неповнолітніх, охоплених багатовимірною бідністю, тобто, відсутністю доступу до освіти, охорони здоров’я, гідного помешкання, харчування, гігієнічно-санітарних послуг чи води.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *