У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Попри карантинні обмеження, праця над приготуванням до Всецерковного Патріаршого Собору триває

Про статут як філософію та регламент, що має забезпечити виконання поставлених завдань, розмірковували члени секретаріату Собору 19 листопада 2020.р, під час чергової zoom-конференції.

Секретар VII сесії Всецерковного Патріаршого Собору о. д-р Роман Шафран представив членам секретаріату думки, які висловили владики Постійного Синоду УГКЦ. Зокрема, йшлося про зміни до регламенту, корективи тематики та стан фінансового забезпечення.

«Статут визначає філософію Собору, його цілі, хто є делегатами, структура тощо, а регламент – це те що мало б забезпечити належне виконання поставлених завдань», – зазначив владика Теодор Мартинюк.

«Нам дуже потрібно, щоби праця секретаріату Собору була систематична і корисна. Для нашої церкви дуже важливо почути голос мирян і духовенства після завершення пандемії», – наголосив владика Теодор, звертаючи увагу на все нові виклики, які постають через пандемію COVID-19.

Попри карантинні обмеження, праця над приготуванням до всецерковного Патріаршого Собору триває і є доброю можливістю ще глибше побачити роль Церкви у посткоронавірусному світі.

Варто пригадати, що Патріарший (всецерковний) Собор УГКЦ на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ», який скликав Блаженніший Святослав, перенесено на друге півріччя 2021 року.

Секретаріат VII сесії Патраршого Собору

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *