У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

У Чернівцях відкрили новий будинок БФ «Карітас Чернівці»

У середу, 18 листопада, Чернівецький єпископ Йосафат Мощич з численним духовенством єпархії здійснив Чин освячення престолу, богослужбової каплиці та відремонтованих приміщень благодійного фонду «Карітас», що у м. Чернівці.

На відкритті були присутні генеральний секретар Міжнародного благодійного фонду «Карітас Україна» Дзвенислава Чайківська, директор Карітасу Івано-Франківської архиєпархії о. Володимир Чорній, директор Коломийського Карітасу о. Сергій Трифяк та представники органів місцевої влади.

Відремонтовані приміщення призначені для соціальної праці з людьми, зокрема каплиця – для молитви, богослужінь та конференцій. Є розвиткова та спортивна кімнати, кімната психолога, соціальна пральня, а також кімната професійних навичок для людей з особливими потребами.

Владика Йосафат подякував директору Карітасу, о. Любомиру Іваночку, за проведення капітального ремонту приміщення, нагородивши його відзнакою – правом носіння набедреника. Також з нагоди дня народження священника єпископ подарував йому репродукцію чудотворної ікони «Надія Безнадійних».

Отець Любомир подякував владиці Йосафату за особливу підтримку, відтак представив присутнім команду Карітасу, яка працює та реалізує численні проєкти. У команді є сім осіб: Олександра Кермач – виконавчий директор, юрист; Марія Федоряк – спеціаліст з підготовки проєктів; Уляна Шиповська – бухгалтер; Ніна Ріпка – організатор закупівель; Валерія Мартинюк – спеціаліст у сфері роботи з дітьми з інвалідністю; Ярослав Тимчук – спеціаліст комунікацій та зв'язки з громадськістю; Іванна Нагірняк – праця з людьми і молоддю з кризових сімей.

Також під час урочистостей двом священникам єпархії – о. Віталію Лаврисю та о. Михайлу Лозанчину були вручені посвідчення соціального працівника БФ «Карітас-Чернівці».

Опісля владика Йосафат склав сердечні слова подяки Американській Єпископській Конференції за фінансову допомогу та чотирьом місцевим жертводавцям, які долучилися до благочинної справи.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.cv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *