Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Міністр оборони України перевірив готовність бригадного містечка «Широкий лан»

Табірне містечко Міжвидового Центру підготовки підрозділів полігону «Широкий лан» практично готове до введення в експлуатацію. Державна спеціальна служба транспорту, яку Міністерство оборони залучило до будівництва, за півроку повністю впоралася із завданням. Саме містечко, загальна площа якого сягає — 26 тисяч квадратних метрів, має 10 казарм покращеного типу для військовослужбовців-чоловіків, 1 казарму покращеного типу для військовослужбовців-жінок, їдальню, що одночасно може прийняти 2500 осіб.
Після детального огляду проведених у військовому містечку робіт, Міністр оборони України Андрій Таран зазначив: "Я бачу, що дійсно було проведено великий обсяг робіт. Був вражений тим, що вдалося зробити за останні 6 місяців."
Такого типу військове містечко можна без перебільшення назвати унікальним не тільки в Україні, а й в Європі, адже воно побудовано з допомогою найсучасніших технологій та повністю відповідає стандартам НАТО. Для прикладу, містечко є автономним і незалежним у енерго та водопостачанні, має власні очисні споруди, 4G і wi-fi. Є також власна сучасна котельня та каналізаційно-насосна станція, обладнано місця для відпочинку, тренажерні зали, футбольні майданчики тощо.
Військове містечко, в певній мірі, нагадує паркову зону, адже на території було висаджено близько 750 дерев і прокладено сучасні дороги і тротуари.
Тепер і Широколанівський полігон стане достойним місцем для проведення міжнародних військових навчань, адже введення його в експлуатацію дозволить Збройним силам України значно розширити географію спільних навчань з підрозділами збройних сил держав-членів Північноатлантичного альянсу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *