У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

На Приазов’ї ворог облаштовує свої позиції та систематично порушує режим тиші

Морські піхотинці знаходиться досить близько від ворожих позицій. Вогонь відкривати заборонено, тож залишається лише спостерігати за тим, як окупанти ведуть розвідувальні дії та пристрілюються і не реагувати на провокації.
Військовослужбовець Збройних сил України за позивним "Вітер" розповідає, що не зважаючи на перемир'я, ворог продовжує використовувати крупнокаліберну зброю: "Чотири прильоти з 82 міліметрових мінометів по нашим позиціям. Ми вогонь у відповідь не відкривали, лише спостерігали. Це була явна провокація. До ворога, за нашою інформацією, заїхало багато снайперів зараз. Вони провокують нас на якісь дії, але ми всі маємо сталевий характер, добру психологічну підготовку, тому на такі провокації не відповідаємо. Весь час помічаємо ворожі безпілотники."
Ворог б’є прицільно – щодня тут мінометні обстріли, автоматні черги, найгарячіше – вночі. Російські найманці намагаються визначити українські позиції.
Саме у цій бригаді більшість військовослужбовців з Донеччини. Вони захищають свою землю. І кожен готовий боротися за рідну домівку до кінця.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *