Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Українські оборонці дотримуються умов перемир’я

Ще не так давно селище Новотроїцьке щотижня фігурувало у зведеннях з фронту, нині ж ситуація поблизу населеного пункту, як у всьому секторі, переважно контрольована. Захисники донецької землі сподіваються, що тут більше не буде запеклих боїв. Але і перемир’я теж крихке – весь час доводиться уникати провокацій і пильнувати з пунктів спостереження за пересуваннями противника.
Цього тижня в Новотроїцькому було чути обстріли – хтось на боці ворога вирішив порозважатись і погупати з різного виду стрілецької зброї реактивними гранатами. Втім, наші воїни залишили цю провокацію без уваги, адже ворог останнім часом тільки й шукає нагоди звинуватити Україну в порушенні домовленостей.
Ведення Росією гібридної війни з Україною – житницею і ресурсною базою колишнього союзу – наші захисники сприймають як зраду спільних здобутків та колишніх добросусідських відносин. Приміром, для Євгена, що несе службу на одній з позицій, – це більш аніж міждержавний конфлікт, а й справжня родинна трагедія, бо близькі досі проживають в країні-агресорці. Сам чоловік родом з Челябінська, та вже 20 років мешкає в Дніпрі. Тут його домівка, кохання, діти. Ситуація, зізнається, була патова, але він зміг зрозуміти за ким правда, і вирушив захищати свою родину від своєї ж батьківщини.
Переважна більшість захисників на фронті не перший рік, хтось вже звільнявся, але не зміг до кінця повернутися додому, знаючи, що крапку у цій війні не поставлено, тому знову і знову вирушав на передову – де кожен бачить мету і розуміє для чого він тут знаходиться.
Не дивлячись на складний період на фронті, військовослужбовці продовжують наближати перемогу. Вже мріють чим займуться, коли повернуться у мирне життя. Для когось це – відпочинок у колі родини, інші мріють повернутись до омріяної роботи чи хобі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *