Наслідуймо ангелів, звертаймося до них в молитві – Владика Василій у день свята Архистратига Михаїла

“Господь дав владу своїм учням наступати на зміїв і скорпіонів. Це може викликати у нас здивування. Але учні справді відчули велику Божу силу, бо самі сказали Ісусові: “Навіть духи нам коряться”, –  про це сказав Владика Василій, Екзарх Харківський у день свята Архистратига Михаїла. Владика Василій пригадав історію про війну на небі, коли архангел Михаїл зі словами “Хто як Бог?” переміг злих ангелів.

Чому важливо святкувати пам’ять ангелів? Колись секта садукеїв говорила, що нема воскресіння і ангелів. Христос навпаки говорив про те, що Його Отець може дати легіон ангелів.

“Святе Письмо неодноразово говорить про ангелів. Ангели повсякчасно прославляють Бога, їх Господь створив, щоб вони звіщали Його волю людям. Ангел з’явився Захарії, архангел Гавриїл звістив Діві Марії про народження Сина Божого, ангел з’являється Йосифові і передає волю Господню. Ангели є тими, хто захищають людину. Кожна людина, яка охрестилася в Ім’я Пресвятої Тройці, має свого ангела”, – зазначив Екзарх Харківський.

У Святому Письмі говориться, що є дев’ять хорів ангелів: Серафими, Херувими, Власті, Начала, Господства, Сили, Престоли, Архангели, Ангели. Бог створив ангелів, щоб вони прославляли Бога і служили кожному із нас.

“Чи ми відчуваємо присутність ангелів у своєму житті, чи співпрацюємо з ними, чи слухаємо Божу волю? В сьогоднішній день, коли ми вшановуємо архистратига Михаїла і ангелів, наслідуймо їх, будьмо вірні Господеві, звертаємося у молитві до них”, – додав Архиєрей.

Пресслужба Харківського Екзархату

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *