У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Папа закликав не забувати про тих, які потрапили в скруту

Папа закликав не забувати про тих, які потрапили в скруту
Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю Христа Царя Святіший Отець згадав про сумну річницю землетрусів у південній Італії та висловив солідарність із сім’ями, становище яких погіршилося через пандемію.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Вітаючи вірних, які в неділю, 22 листопада 2020 р., опівдні зібралися на площі Святого Петра на молитовну зустріч з ним, Папа Франциск подякував їм за те, що «незважаючи на труднощі та завжди з дотриманням заходів безпеки», прибули сюди.

Окрему думку він скерував до населення італійських регіонів Кампанії та Базілікати з нагоди 40-ї річниці нищівного землетрусу з епіцентром в Ірпінії. За словами Святішого Отця, ця трагічна подія, «рани від якої досі повністю не зарубцювалися», виявила «великодушність і солідарність італійців», що підвередили побратимства між містечками з постраждалих регіонів і з містечками центру та півночі.

«Окремі вітання линуть до сімей, які в цей період зазнають більше труднощів», – сказав далі Папа, звертаючи увагу вірних на сім’ї, що потрапили в скруту через втрату праці, мусять подбати про дітей, але через сором не дають про це знати. «Але саме ви повинні знаходити та іти туди, де є потреба. Туди, де перебуває Ісус, де перебуває потребуючий Ісус», – заохотив Святіший Отець.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *