У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Садовий перемагає у виборах мера з відривом у 25%. Екзитполи.

Екзит-пол другого туру виборів міського голови міста Львова оприлюднила студія Савіка Шустера, яка замовила дослідження у компанії Liberty Report.

Понад 130 інтерв’юерів та контролерів працювали на 60 дільницях і опитали загало понад 9 тисяч осіб. Очікувана гранична похибка – 1.21% з довірчою ймовірністю 95% та без урахування дизайн-ефекту.

Опитування проводилося шляхом анкетування (face to face) на виходах з виборчих дільниць.

Схожі результати екзит-полу від львівської агенції “ФАМА”, яка опитувала виборців на замовлення видання zaxid.net. Дослідження теж проводилося на виході із сорока виборчих дільниць і загалом опитано 4 тисячі респондентів. Заявлена очікувана похибка цього дослідження не перевищить 1,5%.

За інформацією від спостерігачів «ОПОРИ», під час повторного голосування 22 листопада інтегрована явка виборців у 11 містах станом на 16:00 склала 22,5% (похибка складає 1%), тоді як під час першого туру була 27%. Явка у Львові станом на 13:00 склала 12,5%.

Нагадаємо, що 25 жовтня, у першому турі виборів міського голови Андрій Садовий отримав підтримку 40,09% тих виборців, які брали участь у голосуванні, а Олег Синютка відстав на 8,99% і мав результат 31,1% голосів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *