Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

Папа лікарям і медсестрам: Ви – невшановані герої

Папа лікарям і медсестрам: Ви – невшановані герої
Комісія душпастирства охорони здоров’я Аргентини поширила відеопослання, що містить слова подяки Святішого Отця на адресу лікарів і молодшого медперсоналу.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Ви є невшанованими героями цієї пандемії. Як же багато з-поміж вас віддали життя за те, щоби перебували поруч з хворими! Дякую вам за близькість, дякую вам за ніжність, дякую за професійність, з якою ви піклується про хворих», – цими словами Папа Франциск складає подяку лікарям, медсестрам і медбратам Аргентини.

Відеоролик зі словами Святішого Отця поширила Комісія душпастирства охорони здоров’я Єпископської Конференції Аргентини у період року, коли припадають дві значущі в цій сфері дати, в саме: 21 листопада в країні відзначався День медсестер і медбратів, а 3 грудня, натомість, відзначатиметься День лікаря.

«Хочу виявити свою близькість всім лікарям, медсестрам і медбратам, особливо тепер, коли пандемія кличе нас до близькості зі страждаючими», – стверджує Папа в своєму посланні, додаючи: «Молюся за вас і від щирого серця прошу Господа благословити кожного з вас і ваші сім’ї, супроводити вас у вашій праці та при вирішенні проблем, які можуть зустрітися. Нехай же Господь буде таким же близьким до вас, як ви є близькими до хворих», – побажав він.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *