Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

ВООЗ: Європейський регіон залишається найбільшим центром спалаху коронавірусу

У Європейському регіоні продовжують реєструвати найбільшу кількість нових випадків заражень та смертей від COVID-19. Такі дані за останні сім днів навела в своєму щотижневому звіті Всесвітня організація з охорони здоров‘я.

Кількість нових заражень в світі знизилась на 6% протягом минулих семи днів. 44% нових випадків зареєстровано в Європейському регіоні, як і практично половина смертельних випадків, йдеться в повідомленні ВООЗ, опублікованому у вівторок.

Спалах коронавірусу продовжує поширюватись у США. У вівторок за добу було зафіксовано 2 100 нових смертей від COVID-19, що є найбільшою кікльістю з початку травня, а кількість нових заражень тримається вище 100 000 на добу вже протягом декількох тижнів.

Цього тижня у США починається сезон свят і посадовці сфери охорони здоров‘я та медики закликають американців менше подорожувати і обмежити коло спілкування на свята. Через поширення пандемії, 61% американців змінили свої плани щодо святкування Дня подяки, засвідчили результати опитування Axios/Ipsos.

На тлі повідомлень про ефективність прототипів вакцин компаній-розробників Moderna, Pfizer, лікарні у США готуються до якнайшвидшого прийому вакцини після її затвердження владою у США.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *