Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

Кошти зі свого першого видання «Благословення Словом» о. Йосафат Бойко, ВС використає на будівництво християнського дитячого садочка

Книжку «Благословення словом» о. Йосафат Бойко, ВС готував до друку протягом останнього року. Йому допомагали в івано-франківському видавництві «Апостол». Це перша книжка автора. До її видавництва священника спонукали парафіяни – професори та викладачі навчальних закладів Івано-Франківська.

«Я, звичайно, спочатку відкидав цю думку, бо не вважав, що в мене це вийде, але згодом під натхненням вирішив впорядкувати всі мої дописи – статті в газетах і журналах, колонки Пароха в парафіяльному віснику «Місіонери Слова» і колонки Головного Редактора в церковному часописі «Нова Зоря», дописи в інших друкованих виданнях. Працівники видавництва «Апостол» допомогли мені всі мої творіння впорядкувати і поділити на 12 місяців для послідовного та систематичного читання книжки на духовну тематику, – розповідає о. Йосафат про свій перший досвід написання книжки, – я дякую Богові за дар писати і голосити Слово Боже. Дякую всім слухачам і читачам цього Слова, які стали співучасниками і творцями цієї книги. Дякую всім, хто поширює Слово і таким чином стає «Місіонером Слова». Дякую всім друзям і знайомим, хто «скинувся», пожертвував гроші на видання і друк цієї книги».

Нове видання стає новою акцією зі збору коштів на будівництво дитячого садочку «Ковчег», що при парафії свв. Кирила і Методія в Івано-Франківську. За кожну книжку кошти будуть скеровані на встановлення вікон на першому поверсі будівлі.

Книжку можна замовити через інтернет: josafatboyko@ive.org або Josafat Boyko (Facebook).

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://iveukraine.com.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *