Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

«
»

Інструкторсько-методичні заняття з командирами бригад Сухопутних військ ЗС України

26 листопада, у 235-му Міжвидовому центрі підготовки військових частин та підрозділів Сухопутних Військ Збройних Сил України відбулося інструкторсько-методичне заняття з командирами бригад Сухопутних військ Збройних Сил України.
Основною метою заняття стало формування єдиних поглядів щодо напрямків підготовки до бойового застосування військових частин (підрозділів) Сухопутних військ Збройних Сил України у ході відновлення боєздатності, з урахуванням досвіду ведення бойових дій та тенденції розвитку збройної боротьби.
Під час заходу відбувся практичний показ методики проведення етапу бойової стрільби, управління підпорядкованими підрозділами під час ведення наступу на підготовлену оборону у степовій місцевості.
На практичному показі були відпрацьовані подолання позиції бойової охорони, ураження вогневих засобів і підрозділів на передньому краю оборони противника, пророблення проходів у мінно-вибухових загородженнях, флангова атака першого ешелону РОП механізованого взводу та бій за оволодіння першої траншеї.
Також пройшло двостороннє ротне тактичне навчання з використанням систем лазерної імітації стрільби Lazertac, в ході якого відпрацьовано штурм населеного пункту.
Захід відбувся з дотриманням усіх вимог щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *