Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

Італійський письменник видав книгу про Голодомор

В Італії випустили книгу Holodomor. Primavera in Ucraina відомого політолога, історика й письменника Руджеро Д’Алессандро, повідомили в посольстві України в Італії.

“Унікальне явище у світовій літературі! В Італії вийшов друком художній твір, присвячений подіям Голодомору в Україні. Його автором є відомий італійський політолог, історик, письменник, професор римського університету “Ла Сапієнца” Руджеро Д’Алессандро”, – написали дипломати на Facebook.

У книзі розповідається історія майора радянської армії Михайла Саломова, якого направляють в Україну для участі в заходах зі знищення місцевого населення. Утім, під впливом людських емоцій та вражений жорстокістю своїх керівників, Саломов припиняє виконувати злочинні наказі й починає допомагати українцям пережити ці страшні часи.

“Тепер італійці мають змогу дізнатися правду про Голодомор не лише з наукових досліджень, таких як “Голодомор в Україні. Забутий геноцид” Чінелли та “Великий голод” Епплбаума, але й з історичного роману Д’Алессандро”, – зауважили в посольстві.

Джерело: Український інтерес

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *