Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Папа не проводитиме молитву до Діви Марії на Іспанській площі Риму

Папа не проводитиме молитву до Діви Марії на Іспанській площі Риму
Щоб уникнути загроз для здоров’я, пов’язаних із можливим скупченням людей, з нагоди урочистості Непорочного Зачаття він Святіший Отець здійснить приватний акт набожності.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Наступного 8 грудня Святіший Отець Франциск здійснить приватний акт набожності, ввіряючи Пресвятій Богородиці місто Рим, його мешканців та численних хворих у кожній частині світу», – повідомив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні, інформуючи про те, що цього року не відбудеться традиційного акту вшанування Непорочнозачатої Діви Марії на Іспанській площі Риму. Таке рішення, за словами Речника Апостольської Столиці, спричинене «триваючою ситуацією надзвичайного стану в медицині та з метою запобігти будь-якій загрозі заражень, спричиненій скупченням людей».

Історична довідка

Догма про Непорочне Зачаття Пресвятої Діви Марії була проголошена Папою Пієм ІХ 8 грудня 1854 року в Апостольській конституції «Ineffabilis Deus». А 1857 року, на відзначення цієї догми, на Іспанській площі в Римі встановлено високу гранітну колону, яку увінчує бронзова статуя Пречистої Діви Марії. Починаючи від 1953 року, а започаткував цю традицію Слуга Божий Папа Пій ХІІ, щороку у день цього свята Єпископ Риму клав квіти біля підніжжя статуї. Ця подія завжди збирає на самій площі та довколишніх вулицях десятки тисяч римлян. У ній бере участь також і вся міська рада, на чолі з міським головою.

Прибувши ввечері, Папа проказував молитву до Пренепорочної Марії, віддаючи Їй честь від Риму та всієї християнської спільноти, благаючи в Непорочної Божої Матері материнського захисту та опіки для всього світу, особливо, для найбільш потребуючих.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *