Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

Словенська ялинка прибула на площу Святого Петра у Ватикані

Словенська ялинка прибула на площу Святого Петра у Ватикані
Триває також приготування місця для встановлення вертепу, що складатиметься із керамічних статуй, виготовлених в італійсьому Абруццо.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Як вже повідомлялося, цього року площу Святого Петра під час різдвяних світ прикрашатиме ялинка зі Словенії. 28-метрова смерека з місцевості Кочев’є, розташованої у південно-східній частині країни, вже встановлена біля місця спорядження вертепу. Церемонія засвічення ялинки відбудеться 11 грудня.

«Цього року, ще більше, ніж зазвичай, оснащення на площі Святого Петра традиційного простору, присвяченого Різдву, має на меті стати знаком надії та уповання для всього світу. Воно прагне стати вираженням упевненості в тому, що Ісус приходить до Свого люду, щоби спасти та втішити його. Йдеться про важливе послання в цей період, складний задля надзвичайного стану в системі охорони здоров’я, пов’язаного із Covid-19», – читаємо в комюніке Губернаторства Держави-Міста Ватикану, присвяченому представленню цьогорічних символів.

Губернаторство Держави-Міста Ватикану поширило комюніке про різдвяні символи, які прикрашатимуть площу Святого Петра цьогоріч, коли ще більше, ніж зазвичай, світ потребує знаку …

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *