30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

Кардинал Канталамесса проповідуватиме з нагоди Адвенту в залі Павла VI

Кардинал Канталамесса проповідуватиме з нагоди Адвенту в залі Павла VI
Цьогорічні роздумування з нагоди Адвенту для Папи та Римської Курії, які проведе проповідник Папського Дому кардинал Раньєро Канталамесса, відбудуться в залі Павла VI, де є можливість дотримуватися дистанції, передбаченої правилами санітарної безпеки. Темою медитацій є вислів з 90-го псалма: «Навчи нас дні наші рахувати, щоб ми дійшли до розуму доброго» (Пс 90, 12)

Світлана Духович – Ватикан

У п’ятницю, 4 грудня 2020 р., у Ватикані розпочнуться роздумування з нагоди Адвенту, в яких візьме участь Папа Франциск. Про це повідомляє у своєму комюніке Префектура Папського Дому. Проповіді, об’єднані темою «Навчи нас дні наші рахувати, щоб ми дійшли до розуму доброго» (Пс 90, 12), виголосить проповідник Папського Дому кардинал Раньєро Канталамесса.

Відколи Папа Іван Павло ІІ обрав проповідником цього францисканця-капуцина, він і надалі виконує цю місію, отримавши високу оцінку від всіх трьох Вселенських Архиєреїв. Як зазначив францисканець, який нещодавно отримав кардинальський берет, те, що вони «знаходять час слухати вбогого простого монаха-капуцина, є прикладом для всієї Церкви, прикладом пошани до Божого слова. У певному сенсі, це вони проповідують мені».

Місцем цьогорічних передріздвяних медитацій обрано зал Павла VI, оскільки він, як пояснює Префектура, відповідає на вимогу дотримуватися дистанції між учасниками, у відповідності до антиковідних заходів.

До участі в роздумуваннях запрошені кардинали, архиєпископи, єпископи, монсеньйори та представники Римської Курії. Проповіді будуть виголошені у п’ятницю вранці 4, 11 та 18 грудня 2020 року.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *