30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

Менеджерку франківської філії «Суспільного» підозрюють в отриманні хабарів.

В Івано-Франківську на філію Суспільного мовника «UA: КАРПАТИ» у вівторок, 1 грудня, близько 12:00 прийшли представники поліції та СБУ для документування отримання ймовірного хабаря.

Фото https://www.facebook.com/ssu.ivf

Після здійснення слідчих дій, менеджерці філії телеканалу Наталії Кияницькій повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України, повідомила пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури.

«Менеджерка регіональної філії «Суспільного» систематично вимагала від підлеглих працівників хабарі за призначення щомісячних премій та надбавок до заробітної плати. Після чергового одержання 11 тисяч гривень у власному службовому кабінеті її затримали», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Фото https://www.facebook.com/ssu.ivf

Слідчі дії тривають, вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

На «Суспільному» заявили, що у разі доведення вини співробітниці філії, будуть ухвалені відповідні заходи і закликали правоохоронців проводити розслідування прозоро.

«Суспільний мовник не толерує порушення закону будь-ким. Разом з тим важливо, щоб розслідування відбувалося прозоро та не мало ознак будь-якого тиску на компанію. Суспільному не байдужа доля його співробітників. Як і у будь-якій цивілізованій країні, ми сповідуємо презумпцію невинуватості, допоки не доведено зворотне», – йдеться у заяві телеканалу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *