Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

«
»

Самій же молитві присвячений молитовний намір Папи на грудень

Самій же молитві присвячений молитовний намір Папи на грудень
Представляючи молитовне намірення на грудень 2020 року, Святіший Отець говорить про силу молитви перемінювати серця та закликає підтримувати стосунки з Ісусом завдяки молитовному життю.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Серцем місії Церкви є молитва», – нагадує Папа Франциск на початку відеоролика, присвяченого представленню молитовного намірення, обраного для Апостольства Молитви / Всесвітньої мережі молитви Папи на місяць грудень. Завершуючи рік, позначений пандемією Covid-19, він ділиться «секретом» Ісусового життя: «Молитва – це ключ, аби могти ввійти в діалог з Отцем. Щоразу, коли читаємо невеликий уривок з Євангелії, ми слухаємо Ісуса, Який промовляє до нас», – нагадує Святіший Отець.

Завдяки молитовному життю можемо підтримувати глибокі особисті стосунки з Ісусом і перемінювати своє серце. Тому Папа заохочує: «Розмовляймо з Ісусом. Слухаймо Ісуса та відповідаймо Йому. В цьому й полягає молитва». Він також нагадує про те, що плодом молитви завжди є зміни. Бо «молячись, змінюємо дійсність. А також змінюємо наші серця. Наше серце змінюється, коли молиться», – підкреслив Святіший Отець, застерігаючи, що «можемо чинити багато речей, але без молитви не справимося».

«Молімося, аби наші особисті взаємини з Ісусом Христом підтримувалися Божим словом і молитовним життям», – заохочує Папа.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *