Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

США ввели санкції проти компаній з Росії та Китаю за сприяння ядерній програмі Ірану

США запровадили санкції проти чотирьох компаній з Росії та Китаю за підтримку іранської програми ядерних ракет. Про це Державний департамент повідомив на своїй офіційній сторінці у п‘ятницю.

Російські Nilco Group та Elecon підпали під санкції за «передачу чутливих технологій та матеріалів для ракетної програми Ірану».

"Ми продовжимо перешкоджати зусиллям Ірану із розробки ракет і будемо використовувати наші повноваження в сфері санкцій, щоб вказувати на іноземних постачальників, таких, як ці орагнізації в КНР та Росії, які надають ракетні матеріали та технології Ірану", – заявив держсекретар США Майк Помпео.

У 2018 році президент США Дональд Трамп вивів США з міжнародної угоди 2015 року щодо ядерної програми Ірану. З того часу США поновлюють дію санкцій щодо Ірану.

Новообраний президент США Джо Байден може поновити участь США в угоді 2015 року, зауважують оглядачі. "Якщо Іран повернеться до суворого виконання ядерної угоди, Сполучені Штати можуть поновити участь в угоді в якості початкової точки для переговорів”, – заявляв Байден під час передвиборчої кампанії у вересні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *