Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

Столтенберґ розповів, про що говоритимуть з Україною та Грузією на зустрічі НАТО

Безпекова ситуація в Чорноморському регіоні та підтримка Грузії та України з боку НАТО стануть темами для обговорення на зустрічі міністрів країн-членів НАТО з міністрами закордонних справ України та Грузії в середу, повідомили в Альянсі.

«Чорноморський регіон є стратегічно важливим для НАТО та всіх членів Альянсу», – заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ під час брифінгу для преси 30 листопада перед засіданням міністрів.

«НАТО розширив присутність у Чорноморському регіоні і тісно співпрацює з Україною та Грузією як країнами-партнерами, тому що ми бачили, що Росія порушила територіальну цілісність та суверенітет цих двох країн, незаконно анексувавши Крим а також через присутність російських сил на частинах території, яка визнається грузинською», – додав він.

Столтенберґ відзначив, що НАТО має значну присутність в регіоні. «Ми присутні на морі, нещодавно кораблі Альянсу проводили там навчання. Також ми розмістили навчальну бригаду за румунського керівництва в Румунії».

«Ми посилюємо політичну та практичну підтримку і бачимо, що Росія збільшує свою військову присутність, не в останню чергу в Криму. Саме тому ми маємо і далі зміцнювати свою присутність в регіоні і розглядати ці питання разом з нашими партнерами Грузією та Україною, як ми це і зробимо в середу під час зустрічі з міністрами закордонних справ цих двох країн-партнерів».

Засідання міністрів закордонних справ країн-членів НАТО відбудеться в онлайн-режимі 1-2 грудня і охоплюватиме такі теми, як реформа НАТО, загрози пов’язані з нарощенням російських збройних сил, зміни у балансі сил у зв’язку із зростанням впливу Китаю, а також майбутнє місії.

Дивіться також: Новообраний президент США Джо Байден оголосив свій вибір на кілька ключових посад у сфері економіки. Відео

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *