Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

У Римі вшанували жертв Голодомору

28-29 листопада у Римі у соборі Святої Софії відбулися поминальні заходи, приурочені до вшанування жертв голодоморів, зокрема Голодомору-геноциду українського народу 1932-1933 років.

У суботу відслужили заупокійну Літургію, в якій взяли участь Надзвичайний і повноважний посол України в Італійській Республіці достойний пан Ярослав Мельник, тимчасовий повірений у справах України при Святому Престолі пан Сергій Кульчицький, працівники дипломатичних корпусів, парафіяни собору та студенти дому товариства «Свята Софія». Панахиду на подвір’ї собору очолив єпископ-помічник Київської архиєпархії Йосиф Мілян у співслужінні із соборовим кліром. Владика Йосиф та пан посол Ярослав Мельник звернулися зі словом до присутніх, опісля було запалено свічки пам’яті.

У неділю, 29 листопада, відбулося вшанування пам’яті жертв голодоморів спільно із всією парафіяльною спільнотою. Після Божественної Літургії та панахиди, які очолив владика Йосиф, вчителі та учні катехитичної школи представили виступ-реквієм на пам’ять про тих, хто загинув голодною смертю внаслідок штучного Голодомору в Україні. Захід завершився запаленням свічки пам’яті парафіянами та присутніми.

Пресслужба товариства «Свята Софія»

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *