Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

«
»

В Об’єднаних силах постійно проводять навчання з молодим поповненням

Військовослужбовці, задіяні в ООС, перебувають у постійній бойовій готовності, тож ворогу заскочити зненацька їх не вдасться. Відточили українські захисники необхідні навички ще під час активних бойових дій, а нині формуються вони у молодого поповнення й доводяться до автоматизму, у військовослужбовців з чималим бойовим досвідом, під час відповідних навчань.
Це навчання одного з підрозділів, котрі проводились разом зі штурмовими та окремими підрозділами забезпечення. Згідно з планом бойової підготовки, подібні тренування відбуваються кілька разів на тиждень, що дає змогу відшліфовувати відповідні вміння та навички.
Військовослужбовці вдосконалювали стрільбу з автомата АК-74, тактичні вправи з переміщення на полі бою (зокрема двійками-трійками), а також вміння з’ясувати розташування противника та знешкодити його.
Це ще один обов’язковий елемент навчань – тактична медицина. Тут важлива кожна дрібниця, адже час може йти на секунди, тож у реальному бою здобуті вміння допоможуть врятувати як власне життя, так і життя побратимів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *