30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

В Одесі відбулася презентація християнського руху «За життя»

29 листопада в катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозваного в Одесі відбулася презентація християнського руху «За життя», який об’єднує людей різного віку: дітей, молодь, дорослих, священиків, ченців та черниць.

Метою діяльності руху є захист людського життя від моменту зачаття до природної смерті, а особливо життя людської особи у лоні матері.

Провідною думкою під час презентації діяльності руху, яку представила їмость Аліна Тарас, була гідність людського життя. За словами п. Аліни, життя – це найцінніше, що має людина. Воно дається людині лише один раз. «Іван Павло ІІ у своїй енцикліці «Evangelium vitae» називає сучасну культуру, в якій людина дозволяє нищити життя іншої людини, цивілізацією смерті. Людина, яка бореться з життям власного потомства, нищить своє майбутнє. Актуальність проблеми в контексті сучасності спонукає Церкву до дій», – зазначила п. Аліна.

Під час першої зустрічі з парафіянами були висвітлені теми природнього планування сім’ї, аборту та постабортного синдрому. Такі формаційні зустрічі будуть відбуватися щонеділі о 12:00 (після Літургії) у катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозваного в Одесі.  

Пресслужба Одеського екзархату

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *