Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

ЄС відзначив прогрес реформ в Україні, але наголосив на питаннях щодо судової системи, незалежності НБУ та справи «Приватбанку»

Європейський Союз, в своєму щорічному звіті із проведення Україною реформ в рамках угоди про Асоціацію України з ЄС, відзначив поступ у таких сферах, як подолання корупції, земельна та банківська реформи, децентралізація та енергетика, але наголосив на викликах, що гальмують ці реформи, або становлять для них загрозу.

«Незважаючи на дестабілізуючі дії з боку Росії, конфлікт на сході та пандемію коронавірусу, Україна продовжила досягати прогресу на шляху реформ, – заявив високий представник ЄС Джозеп Боррель. – Важливо, щоб політичні лідери продовжували ці зусилля з незворотності реформ, особливо в сфері верховенства права. Народ України цього очікує».

Водночас, відзначили європейські посадовці, нещодавнє рішення Конституційного суду України поставило під сумнів досягнення країни у боротьбі з корупцією. Вони також наголосили на тому, що справа з шахрайства в «Приватбанку» на суму 4,6 мільярди євро залишається без вирішення.

Європейські посадовці заявили про необхідність забезпечити незалежність центробанку, незважаючи на відставну голови НБУ в липні, а також закликали до подальших реформ в енергетиці, корпоративному управлінні, судовій сфері, та інших.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *