Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

Життя Церкви в умовах пандемії стало темою зустрічі Ради Кардиналів

Життя Церкви в умовах пандемії стало темою зустрічі Ради Кардиналів
Чергове спільне засідання стало нагодою представити нового члена ради та підбити підсумки напрацювань в рамках приготування нової Апостольської Конституції про Римську Курію.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Ватиканський прес-центр повідомляє про те, що ввечері, 1 грудня 2020 року, відбулася запланована спільна зустріч Ради Кардиналів, дорадчого органу, який Папа Франциск сформував на початку свого понтифікату для допомоги в управлінні Церквою та проведенні реформи центрального органу цього управління – Римської Курії. З огляду на ситуацію в сфері охорони здоров’я, також і ця зустріч відбулася в онлайн-форматі.

Зі своїх осідків сполучилися кардинали Оскар Марадьяґа, Райнгард Маркс, Шон Патрік О’Меллі, Освальд Ґрасіас та Фрідолін Амбонґо Бесунґу, з Ватикану – кардинали П’єтро Паролін і Джузеппе Бертелло та Секретар єпископ Марко Мелліно.

У зустрічі також взяв участь Папа Франциск, сполучившись із «Дому святої Марти». Після короткого привітального слова Святішого Отця, учасникам засідання було представлено нового члена Ради кардинала Амбонґо Бесунґу, Архиєпископа Кіншаси. Далі відбувся обмін думками про життя Церкви на різних континентах у контексті надзвичайного стану в охороні здоров’я.

Секретар Ради підсумував попередні кроки в редагуванні тексту нової Апостольської конституції, зазначивши, що триває вивчення зауважень, доповнень і пропозицій, що надійшли від різних відомств. Наступну зустріч заплановано провести в лютому.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *