30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

В Одесі до Дня Збройних Сил України відкрилася виставка «Воїни. Історія українського війська»

В Одесі відкрилася виставка «Воїни. Історія українського війська». Інформаційно-просвітницький проект ініційовано Українським інститутом національної пам’яті. Виставка пересувна і мандруватиме усіма містами України. В Одесі її презентували в історико-краєзнавчому музеї .
Виставка – це 19 розповідей про історію військових формувань на теренах України від часів Русі до сьогодення. Експозиція дає змогу зазирнути в минуле та побачити, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.
У Одеському історико-краєзнавчому музеї виставка «Воїни. Історія українського війська» відкрилася напередодні Дня Збройних Сил України, адже невід’ємним елементом реформ в українській армії має бути відродження українських військових традицій. В першу чергу відвідати її запрошують учнів та студентів Одеси. Триватиме виставка до 5 січня 2021 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *