Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Глава ВООЗ: “Можемо почати мріяти про кінець пандемії”

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Ґебреєсус заявив про ймовірний початок кінця пандемії.

Під час спеціальної сесії Генеральної асамблеї ООН він сказав: «З позитивними результатами випробувань вакцин в останні тижнів, світло в кінці тунелю стабільно стає яскравішим. Хоча шлях вперед залишається ще складним, ми можемо почати мріяти про кінець пандемії”.

Щоб швидше покінчити з пандемією, Тедрос Аданом Ґебреєсус закликав країни ООН інвестувати у вакцину, у попереджувальні заходи, щоб уникнути наступної пандемії, а також краще фінансувати сферу охорони здоров’я у своїх країнах.

Глава ВООЗ закликав багаті країни не залишити без уваги бідніших “у гонці за вакциною”.

"Це глобальна криза, і рішення повинні розподіляти справедливо як глобальні суспільні блага, а не як приватні товари, які лише збільшують нерівність і стають ще однією причиною того, що деякі люди залишаються позаду. Ми не повинні залишати нікого позаду", – зазначив генеральний директор ВООЗ.

“Пандемія довела, що криза в охороні здоров’я – це не лише про здоров’я, це також соціальна, економічна та гуманітарна кризи”, – сказав доктор Ґебреєсус.

За словами очільника ВООЗ, масові закупівлі та розповсюдження вакцини від Ковід-19 потребуватимуть додаткових інвестицій розміром 4,3 мільярда доларів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *