Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Папа здійснив реформу ватиканського органу фінансового моніторингу

Папа здійснив реформу ватиканського органу фінансового моніторингу
Відтепер структура називатиметься Бюро фінансового нагляду та інформації, новий статут пристосований до змін, які відбулися в рамках реформування, та до сучасних вимог і міжнародної практики. Зміни пояснює Президент Кармелло Барбаґалло.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У суботу, 5 грудня 2020 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск власноручним розпорядженням затвердив новий статут Бюро фінансової інформації, яке відтепер отримує назву Бюро фінансового нагляду та інформації. Йдеться про орган, створений десять років тому, 30 грудня 2010 року, в рамках міжнародних зобов’язань Папою Венедиктом XVI, завданням якого є протидіяти відмиванню грошей та фінансуванню тероризму.

У повідомленні Ватиканського прес-центру зазначається, що перегляд статуту викликаний необхідністю пристосувати його до завдань, які в дійсності доручені цьому органові, адже крім початкової функції фінансової розвідки та протидії відмиванню коштів, від 2013 року йому доручено також обов’язки нагляду над діяльністю Інституту Релігійних Справ (так званого Ватиканського банку). Крім того, виникла необхідність деяких організаційних змін.

Окрім нової назви, серед головних змін – перерозподіл обов’язків між президією та дирекцією. В той час як перша виконуватиме завдання стратегічного плану, дбання про оперативну ефективність є відповідальністю другої. Створено також новий відділ «Регламентації та юридичних питань». Крім того, в сфері найму працівників введено спільні правила, які діють у всіх відомствах Римській Курії.

В інтерв’ю для Ватиканських медіа Кармелло Барбаґалло, Президент Бюро, пояснив, що новий статут, підтверджуючи роль керівної ради, окреслює завдання Президента як опрацювання стратегії діяльності Бюро та посилює його відповідальність у сфері нагляду. Водночас, посилюється роль дирекції, що скрадатиметься з Директора та Віце-Директора та займатиметься забезпеченням оперативної ефективності. Щодо внутрішньої реорганізації, що новостворений відділ займатиметься питаннями юридичного характеру та регламентації, завдяки чому досягнено розділення завдань у сфері визначення правил та в здійсненні контролю.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *