Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Представник Радіо Ватикану в керівництві Європейської Мовної Спілки

Представник Радіо Ватикану в керівництві Європейської Мовної Спілки
Організація, що згуртовує суспільних мовників не лише Європи, співзасновником якої було Радіо Ватикану, відзначає своє 70-річчя.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

EBU (European Broadcasting Union), Європейська Мовна Спілка – найбільше в світі згуртування телевізійних та радіокомпаній, що діють у сфері суспільного мовлення – оновила склад виконавчої ради, що протягом наступного дворіччя допомагатиме новообраним президентові Дельфіні Ернотте Кунсі з «France Télévisions» та віце-презитентові Петру Двораку з Чеського Телебачення. До складу Ради на другий поспіль мандат в якості юридичного представника Радіо Ватикану ввійшов Джакомо Ґізані, Віце-директор в Дирекції загальних питань Дикастерії в справах комунікації.

«Вважаю, що це рішення є визнанням праці, яку виконує Радіо Ватикану, що є членом-співзасновником EBU та через свої трансляції здійснює справжнє суспільне служіння на користь громад та спільного блага, яке в цей період пандемії є особливо цінним», – прокоментував своє призначення Джакомо Ґізані. Нова виконавча рада розпочне свою працю 1 січня 2021 року, а мандат триватиме до 31 грудня 2022 року.

Станом на сьогодні Європейська Мовна Спілка об’єднує 115 телерадіокомпаній у 56 країнах Європи, 34 асоціативні члени з Азії, Африки, Австралії та Америки, охоплюючи понад мільярдну аудиторію, транслюючи передачі понад 160 мовами. Радіо Ватикану, як вже було згадано, є співзасновником організації, що постала 12 лютого 1950 року.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *