Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

Співчуття Папи з приводу смерті екс-очільника ватиканського трибуналу

Співчуття Папи з приводу смерті екс-очільника ватиканського трибуналу
Заслужений юрист, що походив із родини з давніми традиціями праці в Апостольській Столиці, помер внаслідок ускладнень від Covid-19.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Видатний юрист, шанований муж культури та вірний співробітник Святого Престолу», але, насамперед, людина, здатна до «світлого християнського свідчення» та «відданої посвяти» у виконанні обов’язків викладача, Президента Трибуналу Держави-Міста Ватикану та «невтомного» ректора Вільного Університету Внебовзятої Марії (LUMSA). Такими словами Папа Франциск у телеграмі, надісланій через Державного Секретаря Святого Престолу кардинала П’єтро Пароліна, спогадує Джузеппе Далла Торре Дель-Темпіо-ді-Санґвінетто, що в четвер, 3 грудня 2020 року, помер на 77 році життя внаслідок ускладнень, викликаних коронавірусом.

Папа, поінформований про відхід до вічності «дорогого» професора, складає свою близькість дружині Ніколетті та доньці Паолі, з вдячністю згадуючи про його християнські та професійні якості. Кардинал П’єтро Паролін у суботу, 5 грудня, вранці, очолив при катедральному престолі базиліки Святого Петра похоронну Святу Месу.

Джузеппе Далла Торре очолював Трибунал Держави-Міста Ватикану від 1997 по 2019 рік і був призначений на цю посаду ще святим Іваном Павлом ІІ. Був радником різних дикастерій Римської курії та брав участь у працях комісії з перегляду Конкордату між Святим Престолом та Італією. Його дідусь від 1920 по 1960 рік був директором «L’Osservatore Romano», а рідний брат Джакомо, що помер у квітні, очолював Суверенний Мальтійський Орден.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *